Üks krediit, tuhat poodi

Jõulud on aasta pingelisim aeg. Vanasti nauditi detsembri lõpus perekondlikku lähedust, nüüd kratsitakse kaubanduskeskustes üksteisel silmad peast − ikka selle nimel, kes viimasele allahinnatud telekale küüned taha saab.

Pääsu jõuluostudest aga pole, sest ei vanaema ega lapsed taha kuulda, kuidas sa Hulludel Päevadel mürgeldada ei viitsinud. Pole kingitusi, järelikult ei armasta! Ja siis veel need 2+2 piirangud kauplustes. Ebaõiglane, ent tõsi.

Õnneks on novembrikuised allahindluskampaaniad suuresti internetti kolinud ja nii pole enam põhjust kaubanduskeskustes tuhandete inimestega võidu ringi tormata.

Mida teha aga olukorras, kus tasku on küll deebet- ja krediitkaarte täis, ent vahendeid pole ühelgi? Kõlab ehk uskumatult, kuid ajutised rahaprobleemid võivad ootamatult ka kõige kohusetundlikumat perekonda tabada.

Meil on hea uudis: enam pole sul krediit- või deebetkaarti vajagi. Finora krediit töötab enam kui tuhandes (!) Eesti e-poes ning iga ostu tegemiseks pole sul tuhandet eraldi taotlust vaja täita: üks krediidilimiit aitab kõigis ostukohtades. Isegi kauplusesse pole põhjust täiskiilutud trollibussis loksuda, sest e-poed toovad kauba vaat’ et koduukse taha.

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Hästi kõlab muidugi, ent on sealjuures ka sulatõsi. Ühtne 1000 e-poe krediit lubab oste sooritada, sobival ajal kasutatud limiiti tagasi maksta ning see vajadusel uuesti kasutusele võtta.

Kuidas Finora e-poe krediiti kasutama hakata? Suurepärane küsimus!

1. Kui märkad e-poes ostu sooritades pangalinkide loetelus Finora e-poe krediidi logo, siis kliki sellele. Täida andmed ja pane tähele, et e-poe krediidilimiiti saad taotleda ostude puhul, mis on suuremad kui 75 eurot.
2. Paari sekundi pärast saad teada oma makselimiidi. Sulle saadetakse tutvumiseks leping ning tingimuste sobivusel saad selle kohe allkirjastada.
3. Nüüd jääb vaid üle ost lõpetada ja tellitud kauba üle rõõmu tunda.

Ehk siis: kui valisid varasemalt e-poes maksmiseks pangalingi, siis nüüd tuleb avanenud valikus Finora e-poe krediidi nupule klikkida. Kui oled korra lepingu sõlminud, pole vaja iga kord uuesti krediiti taotleda.

Aga tagasimaksmine, kuidas ja mis tingimustel see käib? Taas kord suurepärane küsimus!
Igakuiselt kuuluvad tasumisele vaid intressimaksed kasutatud krediidilimiidilt. Intressi arvestatakse igapäevaselt kasutuses olevalt arvelduskrediidi summalt ja see tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks.

Arvelduskrediidi põhiosa tagasimakseid saad teha täpselt siis, kui ise tahad, täpselt sellises summas, nagu heaks arvad. Tagastatud summa ja kasutamata limiidi ulatuses saad krediidilimiidi igal ajal uuesti kasutusele võtta. Lepingu lõpptähtajal maksad tagasi kogu kasutuses oleva arvelduskrediidi või pikendad lepingut – saad ise valida, kumb variant paremini sobib.

Enam paremaks minna ei saa? Ega ei saa tõesti: paindlikumat ja kliendisõbralikumat lahendust annab otsida. Kes ei usu, lugegu lisaks https://finoracapital.eu/e-poe-krediit/.

Mõnusat ja stressivaba jõuluootust!

Finora