Nüüd saab tagatiseta väikelaenu ka Finora Capitalist!

Meie kliendid on järjest enam tundnud huvi, kas me ei tahaks pakkuda ka väikelaenu toodet. Tulles vastu klientide soovidele ning seoses ühe väikelaenu portfelli ostuga on meil hea meel teatada, et alates juunist pakume klientidele ka väikelaene.

Kui varem pakkusime järelmaksu vaid konkreetse kaupmehe juures ostmiseks, siis väikelaenu võtmine on kliendisõbralikum lahendus. Väikelaenu pakume vahemikus 500-2000 eurot ning seetõttu sobib see hästi väiksemate kulude katmiseks – kodu remondiks, reisimiseks, õppemaksu tasumiseks või muude kaupade ja teenuste ostmiseks. Taotlemine ja lepingu sõlmimine on lihtne ja tagatist ei ole vaja. Siiski tahame rõhutada, et me ei paku klassikalist kiirlaenu, kus raha tuleb n.ö. piiks-piiks ja hetkega. Lähtume endiselt vastutustundliku laenamise põhimõtetest, kuid lubame taotlusele anda kiire vastuse.

Jätkame ka oma seniste finantseerimislahenduste – hüpoteeklaen, järelmaks, faktooring –  pakkumist. Uue toote lisandumisega täieneb laenutoodete valik, mida kliendid vajavad. Selle kaudu saame anda oma klientidele rohkem vabadust ise otsustada, milline laenutoode vastab tema soovidele ja vajadustele kõige paremini.

Täpsemate tingimustega saate tutvuda siin.

Terje Lunden