Nii meeldiv, et lausa piinlik kohe

Oled kindlasti mõnes hotellis peatumise järel saanud e-kirja, milles toosama hotell sinult tagasisidet küsib. Et mis meeldis ja kui suure tõenäosusega sa neid sõpradele soovitaksid ja nii edasi.

Tüütu, eks ole? Kui klikidki heauskselt „täida tagasiside vorm” nuppu, näed üsna pea, et sul tuleb pool päeva hotelli küsimustele vastata.

Kellele seda jama vaja on?

Hea küsimus, mille vastus võib ootamatugi olla: taolistest küsitlustest on lisaks ettevõttele kasu ka sulle.

Kuidas?

Veel parem küsimus ja veel ootamatum vastus: kui ettevõte oma tagasiside tulemused ausalt avalikustab, aitab see sul informeeritumalt otsustada, kas ja millise pakkuja käest üht või teist teenust osta.

Meie siin Finoras teeme kah aeg-ajalt küsitlusi. Ja avaldame nende tulemused ausalt ja midagi muutmata. See on lihtne, sest valdavalt oleme klientidelt positiivset vastukaja saanud. Ja loomulikult on asju, mis parandamist vajavad.

Siin on mõned näited Finora klientide vastustest.

„Oleme ettevõttena 2008–2009 kriisist saanud õppetunni, et pangad ei aita, kui nende abi on vaja,” kirjutas üks tagasisidestaja. „Meie ettevõte on väike ja meil ei olnud usku, et leidub rahastajaid, kes nii väikestele finantseeringulahendusi pakuvad. Aga Finora meeskonna näol oleme leidnud partneri, kes aitab meil kasvada – usk on taastumas, anname endast parima, et usaldust õigustada.”

„Finora eelis on see, et teiega suhtlus on kiire, lihtne ja mugav,” vastas teine. „Tegemist on meeldiva teenindusega.”

„Faktooring aitab meil üle saada hetkel ühe ettevõtte poolt ühepoolselt kehtestatud 60-päevasest maksetähtajast tulenevast likviidsusprobleemist,” ütles kolmas tagasisidestaja. „Tänu faktooringule suudame raha kauba (arvete) alt vabastada oluliselt kiiremini, kui suudaksime seda teha maksetähtaegu ja maksetähtaja möödumisest tulenevaid viivitusi oodates.”

Nii meeldiv, et lausa piinlik kohe.

Nõnda hiilgav tagasiside paneb punastama.

Vast on selles meepotis ka mõni tõrvatilk? On ikka!

Meie teenus on mõnevõrra kallim kui pankadel. Oleme selle probleemiga kursis. Teenuse hind sõltub eelkõige meile kättesaadava kapitali hinnast ja me teeme igapäevast tööd selle nimel, et odavamat rahastust leida.

Finora ei paku rahvusvahelist faktooringut. Plaanime seda tulevikus pakkuma hakata ja otsime head krediidikindlustuse partnerit, kellega koos sellist teenust pakkuda.

Avansimäär 85% – see on osa krediidiriski juhtimisest. Vaatame seda regulaarselt üle ja ei välista avansi suurendamist tulevikus.

Laias laastus saime aga taas kord kinnitust, et Finora tugevuseks on kiire ja sõbralik teenindus. Oleme alati uskunud, et moodsas kapitalimaailmas töötab hästi vaid personaalne suhtumine ning kavatseme oma teenuseid veelgi kliendisõbralikumaks disainida.

Seniks täname aga olemasolevaid kliente ning tervitame uusi! Finora pere laieneb iga päevaga ning kõik ettevõtted on oodatud meiega ühinema. Vaatame koos teie finantsvajadustele otsa ja puhume teie äri purjedesse värsket tuult!

Finora