AS FINORA CAPITAL

Finora Capital on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis soovib pakkuda oma klientidele paindlikke ja soodsaid rahastamisvõimalusi. Meie peamised tooted on  hüpoteeklaen ehk laen kinnisvara tagatisel nii ettevõtetele kui eraisikutele, käibekrediit väike- ja mikroettevõtetele, liising, faktooring, garantiid.

Me ei konkureeri jaepankadega ega soovi sarnaneda kiirlaenukontoritega. Suhtlus meiega on lihtne ja mugav ning kõik laenuotsused langetatakse Eestis. Tänu meie meeskonna enam kui 100-aastasele rahvusvahelisele kogemusele panganduses, liisingus, ettevõtete finantsosakondades ning rahvusvahelistes rahandusorganisatsioonides suudame kindlasti pakkuda usaldusväärseid ja kvaliteetseid rahastusvõimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele.

Miks valida meid?

Otsused on kiired ja paindlikud

Laenu võtmine peab olema kaalutletud otsus ja erinevates olukordades vajame erinevaid lahendusi. Me hindame innovaatilisust ning otsime uusi võimalusi oma klientide aitamiseks. Klient ei pea teadma, mis on laenutoote nimi. Ta vajab raha. Personaalse pakkumise teeme operatiivselt, sest mõistame aja tähtsust. Võta julgelt meiega ühendust ja teeme koos unistused teoks.

Oleme avatud ja innovatiivsed

Usume, et edu saavutamiseks on oluline koostöö ja panustamine ühiskonna arengusse. Seepärast osaleme aktiivselt FinanceEstonia  tegevuses ning korraldame koos teiste vastutustundlike ettevõtetega üle Eesti seminare ja teabepäevi, mis aitavad väike- ja mikroettevõtetel saada paremini aru turul pakutavatest laenutoodetest. Oleme igal aastal toonud turule uue laenutoote ning oleme täna väljaspool pankasid kõige laiema laenutoodete valikuga ettevõte.

 

Tegutseme läbipaistvalt ja vastutustundlikult

Meie aastaaruandeid on auditeeritud alates meie tegevuse algusest ning kõik aastaaruanded on avalikustatud meie kodulehel. Meie sise-eeskirjade täitmist kontrollib KPMG.

Meie jaoks on oluline pakkuda klientidele usaldusväärset teenust ning olla oma tegevuses vastutustundlik. Seepärast osalesime aktiivselt Krediidiandjate Hea Tava koostamises ning olime ka esimeste hulgas, kes selle tavaga liitus. Oleme Hea Tava märgise saanud kõigil oma tegutsemisaastatel.

 

 

Meeskond

Anoly Gilden

Krediidijuht
anoly.gilden@finoracapital.eu
+372 520 6820

Cäty Õunloo

Ärikliendisuhete juht
caty.ounloo@finoracapital.eu
+372 513 3083

Kristel Varem

Ärikliendihaldur
kristel.varem@finoracapital.eu
+372 5648 8917

Triin Tšeprassov

Laenuhaldur
triin.tseprassov@finoracapital.eu
+372 658 1300

Kaili Penu

Raamatupidaja
kaili.penu@finoracapital.eu
+372 658 1300

Kristi Hõrrak

Finantsjuht
kristi.horrak@finoracapital.eu
+372 658 1300

Andrus Alber

Juhatuse esimees
andrus.alber@finoracapital.eu
+372 658 1300

Alar Tõru

Liisingujuht
alar.toru@finoracapital.eu
+372 658 1300

Aurelijus Šveikauskas

Leedu äriüksuse juht
aurelijus.sveikauskas@finoracapital.eu
+370 686 69362

Nõukogu

Veikko Maripuu

Nõukogu esimees

Vahur Kraft

Nõukogu liige

Rein Ojavere

Nõukogu liige

Indrek Randveer

Nõukogu liige