AS FINORA CAPITAL

Finora Capital on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis soovib pakkuda oma klientidele paindlikke ja soodsaid rahastamisvõimalusi. Meie peamised tooted on  hüpoteeklaen ehk laen kinnisvara tagatisel, tagatiseta väikelaenjärelmaks ja faktooring.

Me ei konkureeri jaepankadega ega soovi sarnaneda kiirlaenukontoritega. Suhtlus meiega on lihtne ja mugav ning kõik laenuotsused langetatakse Eestis. Tänu enam kui 75-aastasele rahvusvahelisele kogemusele panganduses, liisingus, ettevõtete finantsosakondades ning rahvusvahelistes rahandusorganisatsioonides suudame kindlasti pakkuda usaldusväärseid ja kvaliteetseid rahastusvõimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele.

Miks valida meid?

Otsused on kiired ja paindlikud

Laenu võtmine peab olema kaalutletud otsus ja erinevates olukordades vajame erinevaid lahendusi. Me hindame innovaatilisust ning otsime uusi võimalusi oma klientide aitamiseks. Klient ei pea teadma, mis on laenutoote nimi. Ta vajab raha. Pakume väikelaenu, järelmaksu, faktooringut ning soodsat laenu kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaenu. Personaalse pakkumise teeme operatiivselt, sest mõistame aja tähtsust.

Samuti lubame, et meie ärilaenu, hüpoteeklaenu ja järelmaksu intressid ei ole kunagi üle 25% ja lubame, et leiame sobivaima lahenduse just Teie jaoks. Olgu siis vajaduseks kodu remontimine, oma äri loomine, välismaal õppiva lapse ülikooli õppemaksu tasumine, auto ostmine või midagi muud. Võta julgelt meiega ühendust ja teeme koos unistused teoks.

Oleme avatud ja innovatiivsed

Finora Capital kuulub Head Capitali  ettevõtete gruppi. Head Capital investeerib innovaatilistesse lahendustesse, meeskondadesse ja ettevõtetesse. Investeeritakse nii start-upidesse kui juba tegutsevatesse ettevõtetesse. Head Capitali suurim fookus on finantsteenuste, loomemajanduse, jätkusuutliku energeetika ja puhaste tehnoloogiate valdkonnas.

Usume, et edu saavutamiseks on oluline koostöö ja panustamine ühiskonna arengusse. Seepärast osaleme aktiivselt FinanceEstonia ja Ameerika-Eesti Kaubanduskoja tegevustes.

Tegutseme läbipaistvalt ja vastutustundlikult

Esimesena väljaspool pangandussektorit avalikustame lisaks aastaaruandele ka oma 6 kuu majandustulemused. Meie aastaaruandeid on auditeerinud Deloitte Audit ja PWC. Sise-eeskirjade täitmist kontrollib KPMG. Esimesena Eestis viisime ettevõtte võlakirjad börsi alternatiivturule Nasdaq Baltic First North.

Meie jaoks on oluline pakkuda klientidele usaldusväärset teenust ning olla oma tegevuses vastutustundlik. Seepärast osalesime aktiivselt Krediidiandjate Hea Tava  koostamises ning olime ka esimeste hulgas, kes selle tavaga liitus. Lähemalt saate meie tava täitmise aruandega tutvuda siin.

 

Vaata kindlasti ka Finora Capitali meeskonda tutvustavat videod!

Meeskond

Eimantas Virsila

Leedu esindaja
eimantas.virsila@finoracapital.eu
+370 69537797

Cäty Õunloo

Faktooringu kliendihaldur
caty.ounloo@finoracapital.eu
+372 658 1327

Liina Mäsak

Jaekliendisuhete juht
liina.masak@finoracapital.eu
+372 658 1300

Anoly Gilden

Ärikliendisuhete juht
anoly.gilden@finoracapital.eu
+372 520 6820

Andrus Alber

Juhatuse esimees
andrus.alber@finoracapital.eu
+372 658 1300

Nõukogu

Veikko Maripuu

Nõukogu esimees

Vahur Kraft

Nõukogu liige

Rein Ojavere

Nõukogu liige

Anna Trine Raudsepp

Nõukogu liige