Kulla loomeinimene, 5. mai on su tähtsaim päev sel aastal!

Oled loomeinimene? Soovid rohkem loomelaenu kohta kuulda?

Sa pole üksi! Meid on veel ja me koguneme 5. mail virtuaalsele konverentsile. Pane see kuupäev kirja, tule „kohale” ja võib vabalt juhtuda, et veedad selle kevade kõige kasulikuma pool päeva.

„Oot-oot, mis loomelaen? Ma kuulen sellest esimest korda!”

Ka siin ei ole sa paraku päris üksi. Eesti paindlikem loomesektorile suunatud rahastusvõimalus on paljudele küll tuttav, ent leidub neidki, kes loomelaenu sisuga varem kokku pole puutunud.

Loomelaen on suunatud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis tegutsevad kultuuri- ja loomesektoris. Kui oled kunstnik, muusik, kirjanik, fotograaf või mõnes muus valdkonnas tegutsev loomeinimene, napib sul pahatihti vahendeid, millega oma visioon ellu viia. Siiani on loomeprojektid sõltunud riiklike rahastajate ja hooandjate tahtest ning paljud ideed on jäänud toetuseta. Enam mitte!

Ja just sellest 5. mail sulle räägimegi!

Loomelaenu taga seisab Finora Capital, esimene Finantsinspektsiooni tegevusloaga krediidiandja Eestis. Meie meeskonnal ja omanikel on pikaajaline rahvusvaheline kogemus nii panganduses, liisingus, ettevõtete finantsosakondades kui ka rahvusvahelistes rahandusorganisatsioonides.

Loomelaenu garantiimeede saab rahalist toetust Euroopa Liidu programmist „Loov Euroopa”. 5. mail tutvustavad Euroopa Investeerimisfondi esindajad uusi finantseerimismeetmeid loomesektorile.

Virtuaalse konverentsi teises osas räägib Finora juht Andrus Alber aga juba mainitud loomelaenust ja selle kiirest eduloost Eestis. Meiega ühinevad ka mitmed loomeinimesed, kes on laenu juba kasutanud ja kes oskavad küsimustele kasutaja seisukohast vastata.

Kõlab põnevalt ja kasulikult?

Kõlab muidugi ja mitte ainult ei „kõla”, vaid ka on. Kui soovid konverentsil osaleda, vajuta siia ja pane end kirja. Täiendavat infot saab aadressil info@finoracapital.eu

Peatse kohtumiseni!

Finora