Kui vajad garantiid

Igas ettevõttes on mõnikord nii, et uus toode või teenus sünnib vajadusest, millega kliendid ettevõtja poole pöörduvad. Nii hakkab pagaritöökoda jahu müüma, kitarritehnik asub ise kitarre valmistama ja kummikute tootjast saab maailma suurim mobiiltelefonide firma.

Ka meie siin Finoras oleme ühe teenuseni just klientide vajaduste tõttu jõudnud. Meie keskne filosoofia on kliendile alati „jah” öelda ning kui meilt hakati garantiide kohta uurima, otsustasime ka seda teenust osutama hakata.

Nii sündiski Finora esimene garantiileping ja tänaseks on meil korralik ja uhke portfell: oleme väljastanud üle 200 garantiikirja kogumahus üle 6 miljoni euro. Aktiivseid garantiilepinguid on hetkel väljas 1,5 miljoni euro ulatuses.

Finora garantiikirjad on laialt aktsepteeritud ning meie toode on aidanud ettevõtteid suhtlusel erinevate linna- ja vallavalitsuste, Riigi Kinnisvara ASi, Keskkonnaameti, Tallinna Linnavaraameti, Transpordiameti, Riigimetsa Majandamise Keskuse, Soome Keskkonnaameti ning paljude suuremate ja väiksemate ehitusettevõtetega.

Kui garantiid vajad, ära Finorast kaugemale vaata. Me võtame alati rõõmuga vastu ka täiesti uusi ja meie jaoks tundmatuid kliente. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis soovib pakkuda oma klientidele paindlikke ja soodsaid rahastamisvõimalusi. Ja eks garantiigi ole üks kriitilise tähtsusega finantstööriistu iga väikese ja keskmise suurusega ettevõtte elus.

Finora kliendid tunnevad meid kui erakordselt kiiret otsustajat. Kui sa meile esimest korda helistad, vaatame kohe otsa su ettevõtte avalikele andmetele (Creditinfo jne) ja anname esmase tagasiside mõne minutiga (kas oleme võimelised või valmis üldse pakkumist tegema). Nii jääb sul ära tüütu edasi-tagasi loksumine ja lisadokumentidega mässamine, millega paljud teised krediidipakkujad sind enne otsust kurnavad.

Lõpliku pakkumise suudame üldjuhul väljastada 24 tunni jooksul ja Finora ajaloos on mitmeid juhtumeid, mille puhul sai kõik vaid ühe päevaga joonde: klient helistas hommikul ja õhtuks oli garantiikiri käes!

Finora Capitali pakutavad garantiiliigid:

– Pakkumisgarantii
– Täitmisgarantii
– Garantiiaja garantii
– Maksegarantii
– Ettemaksegarantii
– Kindlustuse tagatis
– Finantstagatis

Kui sinu vajalikku garantiiliiki selles nimekirjas pole, edasta meile garantiinõude aluseks olev leping ja me leiame kindlasti lahenduse.

Niisiis – kui vajad garantiid, võta meiega kohe ühendust! Oleme aidanud kümneid ettevõtteid, küllap suudame aidata ka sind!

Finora