Kui kõne on tähtis, tuleb see vastu võtta. Meie võtame!

Võõraste sulgedega polevat end ilus ehtida. Seda õnnelikumad on ettevõtted, kel on põhjust end oma sulgedega kaunistada.

Finora on just täpselt selline ettevõte ning eriti hea meel on selle üle, et meie sulgede ilu pole pelgalt meie endi silmades. Selle tõestuseks on meil üks oluline uudis.

Finora Capital tegi märtsikuus oma tegevusajaloo uusmüügi rekordi. Ehk siis tulevad meie kliendid meie juurde aina tihemini tagasi. Kui üht tüütuseni leierdatud reklaamlauset kasutada, siis näib Finora toodete ja teenuste puhul kehtivat ihaldatud reegel: nii kui proovid – juurde soovid!

Miks peaks Finora järjekordne müügirekord sind huvitama? Meile läheb see muidugi korda, sest tõstab ühest küljest meie eneseteadvust ja teisest käivet. Kuid miks on see uudis oluline sulle?

Põhjus on lihtne – kui olemasolev klient ettevõtte juurde tagasi tuleb, siis on see ettevõte muutunud osaks tema tegevusest. Finora on sadade Eesti väikeste ja keskmise suurusega firmade partner. Umbes nii, nagu on korralik kiirtee vältimatu abiline autole, mis ühest punktist teise soovib liikuda. Milleks ekselda mööda auklikke kõrvalteid, kui sissesõidetud maantee su kiirelt ja mugavalt eesmärgini aitab?

Finora on kiire, sõbralik ja paindlik. Me mõtleme oma klientidega kaasa ja anname nõu ega koorma sind paberihunnikute või tarbetute lisaküsimustega. Meie juurde võib tulla kui kohtumisele parima sõbraga, kasvõi viltuse lipsu ja veidi kortsus pintsakuga – Finora näeb igas ettevõtjas unikaalset isiksust, mitte järjekordset tüütajat, kellele tuleb viisakalt ära öelda.

Finoral on laiem SMEdele suunatud tooteportfell kui mitmetel Eestis tegutsevatel pankadel ja suurem kui ükskõik millisel niinimetatud „mitte-pangal”. Mida rohkem tooteid portfellis, seda enam paindlikkust ja võimalusi just täpselt sellised finantsinstrumendid valida, mis sulle sobivad.

Me oleme suure osa oma tööst digiteerunud ning seeläbi klientidele vägagi kättesaadavad. Ei mingit telefonitoru otsas ootamist ja järjekordset „teie kõne on meile maru tähtis” tüüpi valede kuulamist. Kui kõne on tähtis, tuleb see vastu võtta. Meie võtame.

Klientide „püüdmine” ja hoidmine on paras kunst ning seda teab iga ettevõtja. Kuidas on see Finoral õnnestunud? Oleme sellest tegelikult mitmel korral kirjutanud. Näiteks siin. Ja siin. Ning siin.

Kõige olulisem on aga iga uut päeva alustades mõista, et vana rasva peal liu laskmine – nagu ütlesid meie esivanemad – võib kaasaegses ärimaailmas halvasti lõppeda.

Klient pole mitte niivõrd kuningas, kuivõrd sõber, kes on sulle oluline ka siis, kui tehing sõlmitud ja raha „kätte saadud”. Märtsikuine uusmüügi rekord kinnitab, kui õige filosoofia on Finora oma tegevuse aluseks valinud.

Aitäh kõigile sõpradele, nii vanadele kui uutele!

Finora