KUHU REISID SINA SEL SUVEL?

Reisimine on tänapäeva lahutamatu osa ning järjest enam inimesi saab öelda, et on ühe või lausa mitu, oma suurest eluunistusest täitnud, sest kui on tõsine soov, on kõik võimalik.  Reisitakse kaugemale kui Baltimaad ja Skandinaavia ning oma hitt-aja ära elanud Egiptusesse ja Türki, päikest püüdma, enam eriti ei kiputa. Kaugemad ja avastamata paigad aga nõuavad veidi suuremaid investeeringuid nii piletihinna kui majutuse osas. Täna soovitakse avastada kaugemaid ja põnevamaid paiku. Inimesed täidavad oma pikaajalisi unistusi, reisides nt. Balile, Hawaile, Jaapanisse, USA-sse või Islandile, sest kõik võimalused selleks on loodud. Maailmas on tohutult kauneid ja huvitavaid paiku, mida soovitakse avastada kasvõi ainult selleks, et kogude uusi ideid ning virgutada oma vaimu.

INVESTEERIMINE ELAMUSTESSE ON JÄRJEST POPULAARSEM

Investeeritakse endasse ja kvaliteetaega koos perega, et laadida akusid mõnes põnevas ja maalilises paigas maailma teises otsas. Samas nõuab iga reis päris arvestatavat kulutust, mille tarvis on püütud targalt raha kõrvale panna. Teame omast käest, et alati on soove rohkem kui võimalusi ja ettenägematuid kulutusi tuleb ka pidevalt ette, mistõttu sääste reisi tarvis siiski tihti ei jagu. Samas aga elu on lühike ning lõputult pole mõistlik oma unistusi edasi lükata, nii et reisi ostmiseks kaasatakse mõni finantspartner. Täna investeeritakse juba pigem reisimisse ja uutesse elamustesse, kui liisitakse kallim auto või suurem kodu. Inimesed on hakanud oluliselt enam väärtustama aega iseenda ja pere jaoks. Nähakse vajadust end igapäeva rutiinist jõuga välja kiskuda, et kogeda uusi emotsioone ja positiivset energiat.

AEG LAADIDA END PÄIKESE JA POSITIIVSE ENERGIAGA

Suvi on puhkuste aeg ning miks mitte organiseerida ise reis Itaaliasse, Kreekasse või Portugali, kuhu reisimine ei vaja väga pikka ettevalmistust ning ka ülisuurt rahakotti. Kus kindlalt paistab päike, saab nautida kohalikku kööki ja kultuuri. Kui Eestimaal sooja suve ei tule, siis vähemalt oleme ise kõik selleks teinud, et end positiivse energia ja päikesega eelolevaks pimedaks perioodiks laadida. Suvine väljasõit aitab rõõmsalt oma igapäeva rutiinis õnnelik olla ka sügise saabudes. Finantseerimisega saab abiks olla Finora Capital nii väikelaenu kui ka Reisieksperdi järelmaksuga.

Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga!

Finora Capital