FINORA ISETEENINDUS ON POP

Järjest enam inimesi kasutab igapäevaste rahaasjade ajamisel elektroonilisi kanaleid. Iseteenindusportaal on tänases digimaailmas ja kiires elutempos asendamatu abimees. Seda saab kinnitada ka Finora Capital, kelle klientidest on juba pooled lühikese aja jooksul leidnud tee Finora iseteenindusportaali.

LEPINGU ANDMED PAARI KLIKI KAUGUSEL

Iseteenindusportaalis saab turvalises keskkonnas igal ajahetkel vaadata oma laenujääki, järgmiste maksete suurust, laenugraafikut, maksete tasumise ajalugu, kui ka maksetähtaja ületanud summat. Samuti saab portaali kaudu teha vajadusel uusi laenutaotlusi.

Portaali kasutamine on väga lihtne. Sisenemiseks tuleb vaid klikata meie kodulehel olevale nupule „Minu Finora“ ja seejärel saate ID kaardi, Mobiil-ID või parooli abil sisse logida. Kasutajatunnuseks on Teie isikukood ning portaali saab kasutada eesti, vene ja inglise keeles.

OOTAME TEIE TAGASISIDET!

Kuna tegemist on meie esimese iseteeninduskeskkonnaga, siis oleme tänulikud kõikidele klientidele, kes on meile kasulikku tagasisidet andnud. Soovime oma klientidele pakkuda veel paremat teenindust ning ootame tagasisidet ka klientidelt, kes täna võib-olla pole veel „Minu Finorat“ kasutanud. Teie ettepanekud on väga oodatud, et muuta Finora iseteenindusportaal veelgi kliendisõbralikumaks ja mugavamaks.

Kõik ettepanekud on oodatud!

Finora Capital