Edukas võlakirjade refinantseerimine

22. mail toimus õnnestunult Finora Capitali võlakirjade refinantseerimine mahus 5 miljonit eurot. Uued 3-aastased võlakirjad pakuvad mõnevõrra madalamat tootlust kui senised võlakirjad, seega peegeldab edukas tehing kasvanud usaldust ettevõtte vastu. Eriti hea meel on tõdeda, et üle 90% uute võlakirjade mahust märkisid olemasolevad investorid, aga lisandusid ka uued investorid.

Finora hakkas võlakirju emiteerima märtsis 2015, olles tegutsenud vähem kui aasta. Võlakirjade esmase väljalaskmise ajal olid paljud turuosalised äärmiselt skeptilised, arvates, et väga õhukesel Eesti kapitaliturul ei pruugi noor ettevõte suuta kapitaliturgudelt raha kaasata. Meil on hea meel, et suutsime tookord tõestada vastupidist. Nüüdsed võlakirjad on juba kolmandad meie tegevusajaloos. Finora võlakirjade väljalaskmine ja refinantseerimistehing peegeldavad ka Finora laiemat missiooni – lisaks rahastamisvõimaluste avardamisele elavdada ja laiendada kohalikku kapitaliturgu.

Edukas refinantseering võimaldab meil keskenduda parima teeninduse pakkumisele nii oma rohkem kui 1000 tänasele kliendile kui kõigile uutele klientidele.

AS Finora Capital