E-poe krediit

Mugav ja kiire viis teha ostud e-poodides

Vaid 1 krediidilimiit rohkem kui 1000 e-poes ostlemiseks!

Lihtne, mugav ja kiire viis teha vajalikud ning meelepärased ostud e-poodides!

Vali välja kaup, enne ESMAKORDSET maksma asumist tee taotlus Finora krediidile, saa teada Sulle avatud krediidilimiit, soorita ost ning maksa tagasi hiljem Sulle sobivates summades.

Kas teadsid seda, et e-poe krediidilimiiti taotled vaid 1 kord ja edaspidi saad limiiti kasutada rohkem kui 1000 e-poes ilma uuesti limiiti taotlemata. Vali lihtsalt maksmiseks Finora krediit ja kinnita makse!

Kuidas taotleda? Siin on 3 lihtsat sammu:

 1. Vali e-poest välja toode, mida soovid osta. Enne maksma asumist tee taotlus Finora e-poe krediidile. Selleks kliki vaid Finora krediit logol ning täida ära enda andmed. NB! E-poe krediidilimiiti saab taotleda ostude puhul, mis on suuremad kui 75 EUR.
 2. Mõne sekundiga saate teada oma makselimiidi. Teile saadetakse leping tutvumiseks ning tingimuste sobivusel saate lepingu allkirjastada.
 3. Nüüd jääb vaid üle ost lõpetada ja tellitud kaup saadetakse teile välja.
 4. Teile eraldatud makselimiiti saate kasutada rohkem kui 1000 e-poes. Omale sobival ajal saate kasutatud limiiti tagasi maksta ja seda jälle taas kasutusele võtta. Nautige ostlemist! Ülevaate oma limiidi kohta leiate ka meie iseteenindusest “Minu Finora”.

Finora Krediidi tingimused:

 • Tähtaeg 12 kuud
 • Intressimäär 15%
 • Lepingutasu 15 EUR
 • Minimaalne limiit 75 EUR. Maksimaalne limiit sõltub sissetulekutest ja olemasolevatest kohustustest, kuid ei ületa 2000 EUR.
 • Netosissetulek vähemalt 400 EUR/kuus
 • Eelnev maksekäitumine korrektne
 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane

Tagasimaksed:

Igakuiselt kuuluvad tasumisele kasutatud krediidilimiidilt intressimaksed. Intressi arvestame igapäevaselt kasutuses olevalt arvelduskrediidi summalt ja intress kuulub tasumisele iga kuu 10. kuupäeval.

Arvelduskrediidi põhiosa tagasimakseid saad teha valitud ajal ja summas. Tagastatud summa ja kasutamata limiidi ulatuses saad krediidilimiidi igal ajal uuesti kasutusse võtta. Lepingu lõpptähtajal maksad tagasi kogu kasutuses oleva arvelduskrediidi summa või soovi korral pikendame lepingut.

Krediidi kulukuse määr tüüpnäitena:

Arvelduskrediidi krediidi kulukuse määr on  19,92% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 500 EUR, intress 15% aastas (fikseeritud), lepingutasu 15 EUR  ning eeldusel, et arvelduskrediit võetakse kasutusele viivitamata, täies ulatuses lepingus kokkulepitud tingimustel, tagasimakse tähtaeg on 12 kuud, igakuiselt tasutakse intressi. Määr on arvestatud eeldusel, et intressi makstakse tagasi igakuiste maksetena ja põhiosa makstakse lepingu lõppkuupäeval. Krediidi kogukulu on 590 EUR.