AEG ÕUE KOLIDA!

Lõpuks lubab ilmataat sooja ning saab hakata kevadet nautima ja suve ootama. See on alati nii olnud, et kohe kui veidi soojemaks läheb ja päike välja tuleb, siis tahavad linnast ära nii väikesed kui suured. Kui suurt maamaja või vanemate kodu pole, otsitake meelepärane maalapp, kuhu lihtne moodulsuvila või aiamajake püsti panna. Peaasi, et ei peaks linna kivimajas, nelja seina vahel, tervet suve veetma.

Meie hea järelmaksupartneri Palmako sõnul on sarnaselt eelmistele aastatele kevadised hit-tooted nii väikesed ajamajad kui lastele mõeldud mängumajad, mänguväljakud-kiiged. Populaarsematest mudelistest võib välja tuua laste mängumajad Otto 3,6 m2 ja Tom 3,8 m2. Mänguväljakutest on klientide lemmik selline mudel nagu Henry.

Aiamajadest, mida saab kasutada nii eluruumiks kui ka külaliste majutamiseks, on populaarsed Britta 17,5 m2, Susanna 12,4 m2  ja Lisa 14,2 m2.

Selleks, et koduaaias oleks mõnusalt privaatne ja silmale ilus vaadata, pakub Palmako erinevaid paviljone ka aeda, kuhu saab vihma eest peitu minna aga samal ajal mõnusat suveõhtut nautida. Aiailu pakkuvate paviljonide hulgast saab menukamatena välja tuua Veronica7 9,2 m2 ning Betty 9,9 m2.

Väga paljud inimesed soovivad oma aeda osta ka funktsionaalse kuuri, kus hoida aiatööriistu, jalgrattaid või muud vara, mida on vaja võõra silma eest ära panna. Suurimad müügihitid on nt. Dan 7,7 m2 ja Kalle 6,6 m2.

Uue tootena on väga hästi vastuvõetud kolmes töötluses aiapaneelid, mida saab kasutada nii aia ehitamiseks kui ka terrassipiirdena. Kõige enam on tellitud Freia aiapaneele. Aiamööbli hulgas on kõige populaarsem kolmes töötluses piknikulaud Ruby, mille õnnelikuks omanikuks sai äsja üks tore Finora Facebooki fänn.

Kõiki Palmako tooteid on võimalik osta Finora järelmaksuga. Vali välja oma lemmik ja esita taotlus siin. Hetkel on selleks väga sobiv aeg, sest mai lõpuni on järelmaksu lepingutasu 0 EUR.

Päikselist kevadet värskes õhus!

 target

Finora Capital